הצוות שלנו:

עורך דין עידו סיני

עורך דין עידו סיני

שותף בכיר, ממקימי המשרד, מומחה בעל שם בתחום הנדל"ן ובעיקר בתחום ההתחדשות עירונית, ליטיגציה, אגודות שיתופיות ומשפט מסחרי
עו"ד עידו סיני פועל זה שנים רבות אל מול יזמים, מומחים בעלי שם בתחום התחדשות עירונית ובהיקף נרחב/רב.
השכלה - סיים את לימודיו באוניברסיטת שפילד, אנגליה. מונה כשופט צבאי בשירות המילואים ומשמש כקובל בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בישראל.

עורך דין ונוטריון גיל ויסמן

עורך דין ונוטריון גיל ויסמן

שותף בכיר, ממקימי המשרד, מומחה בעל שם בתחום הנדל"ן, עסקאות קומבינציה, מיסוי מקרקעין משפט מסחרי ושירותי נוטריון
השכלה - סיים את לימודיו במסלול האקדמי של המכללה למנהל. בעל תארים נוספים בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה, קולנוע וטלוויזיה. מרצה בדיני תקשורת, מגשר מוסמך, ממקימי המחלקה ליישוב סכסוכים בבית המשפט השלום בתל אביב ומוסמך כנוטריון.

עורך דין עדו לביא

עורך דין עדו לביא

מתמחה בתחום הנדל"ן ועסקאות מקרקעין מורכבות, משפט מסחרי, הוצאה לפועל וליטיגציה. עו"ד לביא בעל ידע וניסיון מסחרי רב, ה"אני מאמין" שלו הוא מתן ללקוח ממירב הידע והניסיון שברשותו.השכלה – בוגר תואר במשפטים של המסלול האקדמי במכללה למנהל. התמחה במשרדו של עו"ד יעקב ויינרוט ז"ל.

עו"ד חופית כדורי

עו"ד חופית כדורי

סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2015 במסלול המשפט מסחרי של מכללת שערי משפט. את התמחותה ביצעה בבית משפט השלום אצל כב' השופטת נעמה פרס, במהלכה למדה את רזי הליטיגציה בבתי המשפט וכן את שיקולי בית המשפט ופסיקותיו. עו"ד כדורי מייצגת את לקוחות המשרד בסכסוכים מסחריים, תביעות בין מעבידים לעובדים בבתי הדין השונים לעבודה וכן מתמחה בענייני מעמד אישי, לרבות עריכת צוואות והסכמי ממון.

אודות:

משרד סיני את ויסמן פועל כבר משך יותר מ- 15 שנים.

המשרד הינו בעל מוניטין רב הודות למקצועיותו הרב תחומית ומשום פועלו חסר הפשרות למתן ייצוג הולם ומיטבי ללקוחותיו. 

סיני ויסמן הינו משרד חדשני באופיו שאינו שוקט על שמריו ומבקש להתפתח בתחומי הידע שלו ולהעשירם כנדרש למען ייעוץ משפטי הולם לציבור לקוחותיו.  

סיני ויסמן הינו משרד בוטיק לו הידע והמומחיות בתחומי משפט שונים. עיקר התמחות המשרד הוא נדל"ן ומקרקעין, ובנוסף מטפל המשרד בתיקים מגוונים שונים בתחומי המשפט אזרחי והמסחרי, מעמד אישי ושירותי נוטריון. 

המשרד מונה כיום  4 עורכי דין להם המומחיות בתחומים השונים תוך מתן מענה מקצועי ויחס אישי לכל לקוח. 

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם מומחים שונים, מהטובים בשוק המקומי, וזאת כדי להעניק ללקוח מירב תשומת הלב בעניינו ועל מנת להביא לבדיקה מקיפה ונאותה בכל תחום מתחומי הלקוח.